Helen on OK Aceri tubli assistent, kes suhtleb iga päev meie klientidega, haldab e-poodi ja teeb palju muud, mis arboristide tööd hõlbustab.

Selle töö juures peaaegu polegi midagi, mis Helenile ei meeldiks. Talle sobib hästi kirjutamine (Helen tegi kunagi koolilehte), analüüsimine, korrastamine, kontrollimine, arendamine, info jagamine, tõlkimine jne. Ja siis muidugi veel see, et ta saab oma tööd teha seal, kus talle meeldib.

Helen sattus OK Acerisse pärast mõnda aega Hispaanias elamist Eestisse naastes Goworkabiti kaudu. Alguses tegi ta meil erinevaid tööampse, ja jäi lõpuks päriseks. Erialalt on ta aga hoopiski arvutilingvist ja töötanud enne arboristikani jõudmist keelevaldkonnas ja lennunduses. Vot nii!

Kui Helenil oleks palju aega ja raha käes, siis ta reisiks laias maailmas, aga esmalt käiks põhjalikult läbi kõik Eesti saared. Ja kui reisimisest isu täis, vaataks, kuidas saaks maailmale ise kasulik olla. Võib-olla restaureeriks algatuseks mõne laguneva mõisa.

Vabal ajal meeldib Helenile kiirustamata mööda tänavaid jalutada, ümbrust ja arhitektuuri uudistada. Või küpsetada, pildistada, reisimarsruute kokku panna, lugeda ja piinlikkust tundmata lihtsalt logeleda. Nädalavahetuseti on tal üks kindel traditsioon – ta lihtsalt peab kooki saama. Kui ei saa, on midagi valesti läinud.

Helen loeb ajaviiteks reisiraamatuid, kuid vahel tekib tahtmine kätte võtta ka raamat, mis paneks mõtlema, oleks ilusa keelekasutusega ja annaks tunde, et oled midagi õppinud. Varsti võib tema öökapil näha ka hispaania keele õpikuid, sest Helenil on kindel plaan see keel korralikult selgeks õppida.