Echo mootorsaed

Mootorsaed on arboristitöös ühed olulised põhitöövahendid. Oleme oma meeskonnaga aja jooksul kasutanud erinevaid mootorsaage. Paar aastat tagasi, kui alustasime oma ettevõttega teenuse pakkumist olime valiku ees, et milliseid mootorsaage valida. Vaatasime ja uurisime ning üks meie hea partner, kelle kaudu omale igapäevaseks toimetamiseks varustust soetame, soovitas proovida Echo mootorsaage. Varem olime kasutanud nii Stihli kui ka Husqvarna saage.

Täna koosneb meie saepark peamiselt just Echo mootorsaagidest. Saed on kvaliteetsed ning sobivad hästi professionaalseks arboristitööks.

Täna on tootevalikus kõige suuremaks/võimsamaks saeks ECHO CS-620SX kubatuuriga 59,8 cm3. Praegu takistab meil täielikult Echo saagidele üleminekut asjaolu, et eesti turul ei pakuta suurema kubatuuriga saage. 95% töödest saame CS-620S saega sooritatud. Ülejäänud viiele protsendile töödest on selle edukaks lõpetamiseks vaja suuremat ca. 100 cm3 töömahuga saagi.

Ja loomulikult pakub Echo arboristile pealtkäe saage. Mudelivalikus on  ECHO CS-360TES kui ka  ECHO CS-2511TESC. See viimane on eriti kerge ja lahe saag. Juhtplaat on terava otsaga, mis annab võimaluse teha kitsamates oludes peenemaid puuhooldustöid.